Τηλ.::
Κίνα Θωρακισμένο οπτικό καλώδιο κατασκευαστής
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.

 

Βιομηχανική Co. Qingying Dongguan, ΕΠΕ

 

       Η ποιότητα και η φήμη πηγαίνουν αρχικά!

 

 

Top Προϊόντα

είμαστε καλής ποιότητας προμηθευτής του Θωρακισμένο οπτικό καλώδιο, Τακτικό καλώδιο οπτικών ινών, Γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών από την Κίνα.

Διπλός κεραμικός προσαρμοστής ινών μανικιών οπτικός για FTTH/τον παθητικό εξοπλισμό

Διπλός κεραμικός προσαρμοστής ινών μανικιών οπτικός για FTTH/τον παθητικό εξοπλισμό

Καλύτερη τιμή
Ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών συγκεντρώνει εύκολο ενεργοποιεί Apc Sc το γρήγορο συνδετήρα ινών

Ο γρήγορος συνδετήρας οπτικών ινών συγκεντρώνει εύκολο ενεργοποιεί Apc Sc το γρήγορο συνδετήρα ινών

Καλύτερη τιμή
APC Sc γρήγορος ενιαίος συνδετήρας ινών τρόπου για την ενεργό λήξη

APC Sc γρήγορος ενιαίος συνδετήρας ινών τρόπου για την ενεργό λήξη

Καλύτερη τιμή
Qadsc-apc-003 πλαστικό APC Sc ενός κομματιού τύπων υλικό μανικιών Zirconia προσαρμοστών ινών οπτικό

Qadsc-apc-003 πλαστικό APC Sc ενός κομματιού τύπων υλικό μανικιών Zirconia προσαρμοστών ινών οπτικό

Καλύτερη τιμή
Συνελεύσεων μπλε χρώματος Sc UPC γρήγορος συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας ινών Sc οπτικός

Συνελεύσεων μπλε χρώματος Sc UPC γρήγορος συνδετήρων γρήγορος συνδετήρας ινών Sc οπτικός

Καλύτερη τιμή
Πλαστικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών - Singlemode μονοκατευθυντικό APC Sc UPC Sc

Πλαστικό Sc προσαρμοστών οπτικών ινών - Singlemode μονοκατευθυντικό APC Sc UPC Sc

Καλύτερη τιμή
Qadscdxw-009 Sc UPC ενιαίος προσαρμοστής οπτικών ινών τρόπου διπλός για την επικοινωνία Huawei

Qadscdxw-009 Sc UPC ενιαίος προσαρμοστής οπτικών ινών τρόπου διπλός για την επικοινωνία Huawei

Καλύτερη τιμή
Qsc53kj2-apc γρήγοροι εύκολοι εγκατάσταση συνδετήρων οπτικών ινών CATV FTTH/συνδετήρας οπτικών ινών Sc

Qsc53kj2-apc γρήγοροι εύκολοι εγκατάσταση συνδετήρων οπτικών ινών CATV FTTH/συνδετήρας οπτικών ινών Sc

Καλύτερη τιμή
Προ - ενσωματωμένος Apc μήκους 53mm/Sc κύριου σώματος συνδετήρων ινών τύπων οπτικός γρήγορος γρήγορος συνδετήρας

Προ - ενσωματωμένος Apc μήκους 53mm/Sc κύριου σώματος συνδετήρων ινών τύπων οπτικός γρήγορος γρήγορος συνδετήρας

Καλύτερη τιμή
συνδετήρας μήκους LC UPC 3m/ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου/σκοινί μπαλωμάτων LC LC

συνδετήρας μήκους LC UPC 3m/ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων ινών τρόπου/σκοινί μπαλωμάτων LC LC

Καλύτερη τιμή
OM3 πολλαπλού τρόπου προσαρμοσμένο υλικό μήκος PVC LSZH σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων LC διπλό

OM3 πολλαπλού τρόπου προσαρμοσμένο υλικό μήκος PVC LSZH σκοινιού μπαλωμάτων καλωδίων LC διπλό

Καλύτερη τιμή
Sc UPC καλωδίων πτώσης στο μονοκατευθυντικό άσπρο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC

Sc UPC καλωδίων πτώσης στο μονοκατευθυντικό άσπρο χρώμα σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc UPC

Καλύτερη τιμή
Υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών/100150M LC/UPC για το στρατιωτικό τακτικό/καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

Υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών/100150M LC/UPC για το στρατιωτικό τακτικό/καλώδιο μπαλωμάτων οπτικών ινών

Καλύτερη τιμή
Θωρακισμένο καλώδιο G652D G657A 4 πυρήνας LC UPC οπτικών ινών σε LC UPC/το θωρακισμένο τρόπο καλωδίων οπτικών ινών ενιαίο

Θωρακισμένο καλώδιο G652D G657A 4 πυρήνας LC UPC οπτικών ινών σε LC UPC/το θωρακισμένο τρόπο καλωδίων οπτικών ινών ενιαίο

Καλύτερη τιμή
Εύκαμπτο πλαστικό θωρακισμένο εξέλικτρο καλωδίων για να προστατεύσει το ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου

Εύκαμπτο πλαστικό θωρακισμένο εξέλικτρο καλωδίων για να προστατεύσει το ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου

Καλύτερη τιμή
Φορητό εξέλικτρο καλωδίων οπτικών ινών τομέων αναπτυσσόμενο τακτικό για το υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

Φορητό εξέλικτρο καλωδίων οπτικών ινών τομέων αναπτυσσόμενο τακτικό για το υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

Καλύτερη τιμή
Περισσότερα προϊόντα

Ιστορία

  2005: Ηκαθιέρωσηεργοστασίωνμας. · 2006: ΠρώτηγραμμήΔολ ΗΠΑ100KαπότουςΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΎΣπελάτες. · 2007: Προσθέστεμιαπερισσότερηγραμμή παραγωγήςστηνικανότητααύξησης. · 2008:   επιτυχία είχ...

TUV

QY πύλη

Υπηρεσίες

...

Η ομάδα μας

...

QY τρία κτήρια

Περίπου εμείς
Καθιερωμένο το 2012, Dongguan Qingying που η βιομηχανική Co., ΕΠΕ (ποιότητα) είναι επιχείρηση αφιερώνει στην έρευνα και να αναπτυχθεί, την κατασκευή και τις πωλήσεις. Βρίσκεται στην πόλη Dongguan, Κίνα, και με την περιοχ...
Γύρος εργοστασίων
Καθιερωμένο το 2012, Dongguan Qingying που η βιομηχανική Co., ΕΠΕ (ποιότητα) είναι επιχείρηση αφιερώνει στην έρευνα και να αναπτυχθεί, την κατασκευή και τις πωλήσεις. Βρίσκεται στην πόλη Dongguan, Κίνα, και με την περιοχ...
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Διεύθυνση : Δωμάτιο 102, που χτίζει 2, Νο 101, βόρειος δρόμος Tangxia Dongguan, Guangdong, Κίνα Tangtian (ηπειρωτική χώρα)
Τηλέφωνο εργασίας :
86-769-87289555-810(Ο χρόνος εργασίας)
86--13712451771(Μη χρόνου εργασίας)
Φαξ : 86-769-87283131
Dongguan Qingying Industrial Co., Ltd.
Δωμάτιο 102, που χτίζει 2, Νο 101, βόρειος δρόμος Tangxia Dongguan, Guangdong, Κίνα Tangtian (ηπειρωτική χώρα)
Τηλ.::86-769-87289555-810
Mobile Site Privacy Policy Κίνα καλής ποιότητας Θωρακισμένο οπτικό καλώδιο προμηθευτής. © 2017 - 2021 armoredopticalcable.com. All Rights Reserved.